Laisvės pr - 45 Vilnius.
+370 622 14467

Kaip veikia?

Reklamos apsauga

Kaip mes užkertame kelią paspaudimams

Mūsų automatizuota programinė įranga naudoja pažangias algoritmo technologijas, kad stebėtų jūsų skelbimus realiu laiku. Ji analizuoja kiekvieną paspaudimą ir, naudojant milijonus paspaudimų duomenų, siekia nustatyti ar paspaudimas yra teisėtas, ar apgaulingas. Dėl mūsų vis didėjančios anoniminių paspaudimų duomenų bazės, mūsų algoritmo technologija veikia tokiu tikslumu, kad netgi galėtumėte jį pavadinti magija.

Kaip veikia mūsų apsauga?

Paspaudimai

Paspaudimai ant skelbimo (paieškos tinklas, apsipirkimas ar rodymas) pereina per mūsų stebėjimo algoritmą mažiau nei 100 ms – taip greitai, kad vartotojas net nepastebės.

Duomenų analizės

Mes analizuojame visas ateinančias nuorodas ir šiuos duomenis realiu laiku fiksuojame bei atrenkame tuos, kurie yra sukčiavimo prietaisai. Nuolat atnaujiname ir prižiūrime savo įrenginius.

Juodasis sąrašas

„Google“ paskyroje blokuotus vartotojus įtraukiame į juodąjį sąrašą naudojant „AdWords“ sistemą.

Duomenų rinkimas

Vykdant stebėjimo algoritmus, mes renkame daugiau nei 100 unikalių duomenų, įskaitant IP adresą, įrenginio ID, skiriamąją gebą, vartotojo agentą, vietą ir dar daugiau.

Algoritmai

Jei mūsų algoritmas nustato, kad paspaudimas buvo apgaulingas, šis vartotojas yra įtraukiamas į juodąjį sąrašą ir nebegali matyti Jūsų skelbimų.

Apsauga naudojant įrenginio ID

Net jei apgaulingas užpuolikas / įrenginys keičia IP adresą, Jūs vis tiek esate apsaugotas dėl mūsų įrenginių ID sekimo apsaugos sistemos.

Nuo ko apsaugome?

Konkurentai

Mūsų algoritmas naudoja duomenis, kad sustabdytų konkurentus nuo pastovių paspaudimų skelbime, kurie išeikvoja Jūsų biudžetą.

Neteisėti vartotojai

Neleidžiame naudotojams nuolat spustelėti skelbimų, kurie neteikia jokios vilties, jog Jūsų Adwords biudžetas bus išleistas naudingai.

Robotai

Apsaugosime Jus nuo robotų, kurie sukuria netikrų skelbimų srautą, kuris išnaudoja Jūsų pinigus.

Piratai

Mūsų programinė įranga apsaugo Jus nuo naudotojų, kurie nori užmaskuoti savo neteisėtą veiklą bei bando išeikvoti Jūsų biudžetą.

Kenkėjiški konkurentai

Būsite pilnai apsaugoti nuo kenkėjiškų konkurentų, kurie bando pakenkti Jūsų reklamos biudžetui.

Atsitiktiniai paspaudimai

Apsaugome Jūsų skelbimus nuo kenksmingų paspaudimų, nes apie 50% paspaudimų, kurie įvyksta mobiliuosiuose įrenginiuose yra neefektyvūs.

error: Puslapis apsaugotas !!